MÖBLER / Bord / Skrivbord 14303187
nr 1430 3187
Skrivbord
mahogny, Jugend, Bredd: 154 cm. Djup: 78 cm. Höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:38:30
8/11 18:51:04
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.